banner

Alphenberg nahkkattedNahkkatted on meie salongi loomingulise teekonna üheks lahutamatuks osaks, mille abil muuta interjöör hetkega pilkupüüdvaks. Alphenberg kütkestava tekstuuriga nahkpaneelid on loodud igat tüüpi interjööri täiustamiseks. Võimalus luua väga isikupärane kombinatsioon erinevate kollektsioonide, värvide, suuruste ja kujundite abil. 

Inspiroom sisustussalong on Alphenbergi ainuesindaja Eestis ja kogu Baltikumis. Võta meiega ühendust või tule tutvuma nahatatud näidisaladega meie showroomi Kalaranna 8/2, Tallinn.

Meil on hea meel Sinuga tutvuda!
https://alphenberg.com/

Kvaliteet, mis ei jää märkamata

Alphenberg nahkkatteid saab paigaldada erinevatele pindadele: seintele, põrandatele, treppidele, kaminakorpustele, ustele ja mööblile.
 
  • Unikaalne ja eksklusiivne toode
  • Lai valik naturaalseid tekstuure ja värvitoone
  • Kvaliteetne ja äärmiselt vastupidav materjal
  • Tulekindel (Bfl - S1)
  • Palju disainivõimalusi
  • Kerge hooldada

Alternatiiv traditsioonilistele lahendustele

Muuda ruumid ja interjöör hetkega pilkupüüdvaks. Nahk on väga vastupidav ja lisaks lihtsale hooldusele ka heli summutavate omadustega. Naturaalne nahk on 100% taaskasutatav ning 98% biolagunev. Suhtume nahka kirega, pakkudes sobivat
toodet erinevatele projektidele. Professionaalsed töömehed paigaldavad sobiva nahatüübi igale lamedale või kaardus pinnale. On ainult üks kriteerium: pind peab olema piisavalt sile. Nahk on hästi elastne, sellega saab edukalt katta nii nurgad kui ka kõige väiksemad detailid.

Täpsema info saamiseks Alphenberg nahkkatete kohta helista meile +372 5855 1135 või saada teade kasutades kontaktvormi. Või hoopis külastage meid showroomis Kalaranna 8/2, Tallinn.

Alphenberg projektigalerii