Safretti kaminad muudavad Sinu interjööri eksklusiivseks. Safretti kollektsiooni kuuluvad dekoratiivsed LED veeauru- ja biokaminad, mis on unikaalse disaini ja suurepärase kvaliteediga. Populaarseimaks tooteks on saanud just selle ohutuse ja leegi eheduse tõttu LED-veeaurukaminad.

Inspiroom on Safretti ametlik ainuesindaja Eestis, Leedus ja Soomes. 
https://www.safretti.com/


Led-veeaurukamin

LED-veeaurukamin on ohutu disainelement Sinu interjööri. Tuntust on saanud kamin just oma ohutuse ja ’leegi’ tõelisuse tõttu. LED-veeaurukamin sobib kõigile, kes soovivad oma interjööri kamina-efekti, kartmata tuleohtu koduloomade või laste pärast. LED-veeaurukamin on ideaalne viis, lisada oma interjöörile eksklusiivsust.
 
  • Ohutu - realistlik leegiefekt on tekitatud veeauru ja LED-tulede abil
  • Lihtne ühendada: otse veesüsteemi või käsitsi täites
  • Minimaalne veekulu (2L veepaagiga töötab kamin ca 6-8h)
  • "Leekide" intensiivsus on reguleeritav mugava puldi abil 
  • Toetab tervislikku sisekliimat
  • Imelihtne käsitleda, ei vaja lõõri 

Ohutu keskkond - leegid on, ent tuleohtu mitte

Eksklusiivsed vesikaminad aitavad ohutult luua õdusa ja lõõgastava olemise seal, kus elava tule kasutamine probleeme tekitab. Realistlikke kaminaleeke saab turvaliselt nautida korteris või maakodus ja HORECA sektoris, mingeid piiranguid ei ole! Turvaline valik koju, kus on väikesed lapsed ja lemmikloomad.  

Kui soovid ruumi soojust ja ilusat disaini, leiad Safretti tootevalikust ka (bioetanooliga põlevad) biokaminad.

Täpsema info saamiseks Safretti toodete kohta helista meile +372 5855 1135 või saada teade kasutades kontaktvormi. Või hoopis külasta meid showroomis Kalaranna 8/2, Tallinn.

LED kaminate projektigalerii